ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başak Eğitim Kurumları Yöneticisi Mehmet Akif Cörten ve Yüreğir Belediyesi Emlak Şefi Yaşar Akçam Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
![Başak Eğitim Kurumları Yöneticisi Mehmet Akif Cörten ve Yüreğir Belediyesi Emlak Şefi Yaşar Akçam Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/18161435_MEM_2146.jpg)
Başak Eğitim Kurumları Yöneticisi Mehmet Akif Cörten ve Yüreğir Belediyesi Emlak Şefi Yaşar Akçam Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.