ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BİR DAMLA KAN İLE YAŞAMA ŞANS VER”

“BİR DAMLA KAN İLE YAŞAMA ŞANS VER”

“BİR DAMLA KAN İLE YAŞAMA ŞANS VER”

 

Adana Valiliği Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında “Bir Damla Kan ile Yaşama Şans Ver” projesi ile Güney Adana okullarında iyilik, yaşama ve yaşatma, öğrenci ve velilerde kan bağışı konusunda farkındalık yaratmak, gönüllü kan bağışının önemine dikkat çekmek ve eğitim çevresinde kan bağışı bilinci oluşturmak amacıyla Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde vatandaşlarında katılımıyla kan verme etkinliği gerçekleştirildi.

Programa Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Türk Kızılayı Adana Şubesi Başkanı Ramazan Saygılı, Türk Kızılayı Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ümit Tokgöz, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç ve Şube Müdürlerimiz ile veliler katıldı.

Kan bağışı etkinliği vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin kan bağışları ve Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin programa katılanlara yaptığı aşure ikramıyla son buldu.

16-03-201816-03-2018

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.