ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Alper Tansel ve İş Adamı Bünyamin Ortatepe, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dilediler.
![Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Alper Tansel ve İş Adamı Bünyamin Ortatepe, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dilediler.](/meb_iys_dosyalar/2018_06/20111233_DSC_0586.jpg)
Doğu Akdeniz Sivil Toplum Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Alper Tansel ve İş Adamı Bünyamin Ortatepe, Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dilediler.