ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Bir-Sen Sendika Başkanı Mehmet Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
![Eğitim Bir-Sen Sendika Başkanı Mehmet Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/09170614_MEM_8372.jpg)
Eğitim Bir-Sen Sendika Başkanı Mehmet Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Müdürümüze yeni görevlerinde başarılar dilediler.