ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.
![Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/10153115_DSC_1487.jpg)
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.