ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kozan Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü Başkanı Oğuz Cengiz ve Avrupa Bilek Güreşi Yarışmasında 3. olan Milli Sporcu Mikail Yaşar Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.
![Kozan Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü Başkanı Oğuz Cengiz ve Avrupa Bilek Güreşi Yarışmasında 3. olan Milli Sporcu Mikail Yaşar Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/16153151_DSC_2239.jpg)
Kozan Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü Başkanı Oğuz Cengiz ile Kozan 50. yıl Anadolu Lisesinden bu yıl mezun olan ve Bulgaristan´da düzenlenen 28. Avrupa Bilek Güreşi Yarışmasında 3. olan milli sporcu Mikail Yaşar Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler