"2018 Yılı SODES Güdümlü Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Sayın Valimiz Mahmut Demirtaşın Başkanlığında gerçekleştirildi.
!["2018 Yılı SODES Güdümlü Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Sayın Valimiz Mahmut Demirtaşın Başkanlığında gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_08/03123402_DSC_3178_yeni.jpg)
"2018 Yılı SODES Güdümlü Projeleri Bilgilendirme Toplantısı” Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Başkanlığında gerçekleştirildi.
"2018 yılı SODES Güdümlü Projeleri Bilgilendirme Toplantısı" Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş´ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Çukurova Kalkınma Ajansı´nda düzenlenen toplantıya Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş´ın yanı sıra Vali Yardımcısı Murat Süzen, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile proje sorumlusu il müdürlüklerinin yetkilileri katıldı.
Adana Valiliği´nin koordinasyonunda yapılacak olan ve il müdürlükleri tarafından yürütülecek SODES güdümlü projelerine yönelik olarak hazırlanan projelerin değerlendirildiği toplantı, görev dağılımlarının gerçekleştirilmesiyle sürdü.