ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEMLERİMİZ TARAFINDAN ÜRETİLEN SİPERLİKLER İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

BİLSEMLERİMİZ TARAFINDAN ÜRETİLEN SİPERLİKLER İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz çalışmaya devam ediyor.

 

Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperlikler, emniyet güçlerine teslim edilmeye başlandı.

 

Milli Eğitim Bakanlığının talimatıyla Bilim ve Sanat Merkezlerinde yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında emniyet mensupları için  250 bin koruyucu siperlik üretilmeye başlandı. Bugün ilk etapta 81 ildeki 150 BİLSEM'de üretilen siperlikler Polis Haftası'nı da kutlamak amacıyla Emniyet Müdürlüklerine teslim ediliyor.

 

İlimizde de İl Milli Eğitim Müdürümüz Veysel Durgun tarafından Bilim ve Sanat Merkezlerimizde üretilen 350 adet yüz koruyucu siperliğin İl Emniyet Müdürlüğüne teslimatı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Veysel Durgun müdürlüğümüzün bu sürecin başından itibaren hem sağlık hem emniyet çalışanlarının yanında olduğunu ve ülkemizin koronavirüse karşı verdiği mücadelenin birlikte çalışarak kazanılacağını söyledi.

 

Siperlikleri teslim alan İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ise içinde bulunduğumuz bu zor günlerde tüm kurumların birbirleri için çalışmasının önemini vurgulayarak Müdürümüz Veysel Durgun'a teşekkür etti.

 

 

17-04-2020

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.