ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Sizler sadece bilgi veren değil, aynı zamanda yüreğimizi aydınlatan, rehberlik eden, sevgiyle dolu kucaklarını evlatlarımıza hissettiren, her bir öğrencinin hayatında fark yaratan, öğrenmeyi bir keyif haline getiren kişilersiniz. Gösterdiğiniz özveri, sabır ve sevgiyle, genç zihinleri şekillendiriyor, geleceğimizi aydınlatıyorsunuz.

 

Bu özel gün, siz değerli öğretmenlerimize bir kez daha minnet duygularımızı ifade etme fırsatıdır. Yol göstericiliğinizle, öğrencilerinizi sadece bilgiyle değil, aynı zamanda karakterle donatarak, topluma değer katan bireyler haline getiriyorsunuz. Her soruda, her zorlukta yanımızda olan sizler, gerçek birer kahramansınız.

 

Bu anlamlı gün vesilesiyle başta Başöğretmen'imiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve görevleri başında şehit düşen aziz öğretmenlerimizi saygıyla yâd ediyorum. Sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Umarım, sizlerin emekleriyle yetişen öğrenciler, sizin gibi öğretmenlere layık bireyler olma yolunda ilerler.

 

Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.