ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Karne Günü Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Karne Günü Mesajı

      Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler ve Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım,

          Büyük bir sevinç ve heyecanla başladığımız 2023-2024 eğitim-öğretim yılını, başarılı bir şekilde tamamlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yıl boyunca gösterdiğiniz gayret, öğrenme tutkunuz ve birbirinize sağladığınız desteklerle, büyük başarılar elde ettiniz.

        Sevgili öğrencilerimiz, bugün aldığınız karne sadece bir not değil, aynı zamanda emeklerinizin ve başarılarınızın bir göstergesidir. Unutmayın ki her biriniz, kendi potansiyelinizin farkına varmak, büyümek ve gelişmek için önemli adımlar attınız.

        Değerli velilerimiz, sizlerin destekleri ve ilgisi olmadan bu başarılar mümkün olmazdı. Öğrencilerimizin eğitim yolculuğunda yanlarında olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizlerin de desteğiyle  çocuklarımızın geleceğe daha güvenle bakacağına inanıyoruz.

        Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarımız, sizlerin özverili çalışmaları ve öğrencilere olan sevgi dolu yaklaşımlarınız, onların başarılı bireyler olmalarında büyük rol oynamaktadır. Gösterdiğiniz çaba ve fedakârlıklar için sizlere minnettarız.

        Karnenizdeki her not, sadece bir dönemin sonucunu yansıtır. Önemli olan, bu sonuçları birer fırsat olarak görmek ve geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemektir. Tatilinizi dinlenerek, günde en az 1 saat ilginize yönelik kitaplar okuyarak, seyahat ederek, yeni yerler keşfederek, sanat ve sporla meşgul olarak geçirmenizi temenni ediyoruz. Sizleri seviyor ve sizlere güveniyoruz. Başarılarınızın devamını diler, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ederiz.

        

 

 

                                                                                                                                                                                                 Hasan TEVKE

                                                                                                                                                                                       Adana İl Millî Eğitim Müdürü

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.