ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

        Mübarek Kurban Bayramı; millî ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin, vefa, şefkat, merhamet gibi duygularımızın ve değerlerimizin derinden hissedildiği bayramdır. Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının hat safhada yaşandığı ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

        Bayram sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, yaşlı, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak; toplumsal kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerindendir. Unutulmamalıdır ki sevinç ve mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.

        Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı'nın, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur ve barış getirmesi temennisiyle bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım. Selam ve dua ile...

 

 

                                                                                                                                                                                                                 Hasan TEVKE

                                                                                                                                                                                                      Adana İl Millî Eğitim Müdürü

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.