ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAŞAR KOÇAK BAŞKANLIĞINDA, ORTAÖĞRETİM BAŞARI VE EYLEM PLANI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAŞAR KOÇAK BAŞKANLIĞINDA, ORTAÖĞRETİM BAŞARI VE EYLEM PLANI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/13161323_277666740_1119993112112913_5230775473075303124_n.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Erdal SEVİM, İl Şube Müdürümüz Sayın Ahmet IŞIKLI ve Müdürlüğümüz Ar-Ge biriminin katılımıyla ortaöğretim başarı ve eylem planı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.