ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, Yüreğir İlçemizde İncelemelerde Bulundu...
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, Yüreğir İlçemizde İncelemelerde Bulundu...](/meb_iys_dosyalar/2022_05/03040515_web_sitesi_manYet_resim.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, İl Müdür Yardımcılarımız Sayın Murat KOÇER ve Sayın Mustafa Necati KAMEROĞLU, Yürüeğir İlçe Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK ile birlikte Yüreğir; Koza, Yeşilbağlar, Güzel Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallelerinde yer alan okullarımızı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.