ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Koçak'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Koçak'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ay yıldızlı bayrağının gölgesinde güven ve huzurla yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti'nin Kuruluşunun 99. Yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlamanın coşkusu ve haklı gururu içerisindeyiz. Kutlu olsun.

Kıymetli idareci ve öğretmenlerimiz;

Bu topraklarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yaşamanın ayrıcalığını doya doya yaşayın. Sahibi olduğunuz zenginliklerin kıymetini bilin. Bu değerleri korumak ve yaşatmak için sorumluluklarınız var. "Ben de varım!" diye haykıracağınız bir yanınız mutlaka vardır. Bu özel yanınızı ortaya çıkarmak için önünüze konan seçenekleri iyi analiz edin, doğru tercihlerde bulunun. Çalışkan olun. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için sunulan fırsatları kaçırmayın. İşte o zaman Türkiye Cumhuriyetini korumak ve yaşatmak ödevinizi yapmış olacaksınız.

Sevgili öğrencilerimiz;

Türkiye Cumhuriyetinin en büyük zenginliği sizsiniz. Sizin yurdumuza, milletimize ve insanlığa faydalı insanlar olarak yetişmeniz bizim bayram sevincimizdir. Size güveniyoruz, size inanıyoruz ve umut ediyoruz ki ülkemizi bulunduğumuz yerden çok daha ilerilere götürecek gençlik yetişmektedir.

Bu duygularla Cumhuriyet Bayramımızı tekrar kutluyor, hepinize sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Yaşar KOÇAK                                                                                                                                                                                                                                                                                             Adana İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

28-10-2022

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.