ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim - Öğretim Yılı Komisyon Toplantısı Düzenledi

          İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim - Öğretim Yılı Komisyon Toplantısı Düzenledi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim - Öğretim Yılı Komisyon Toplantısı Düzenledi 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’ın Başkanlığında, İlimiz Seyhan İlçesi Adana Öğretmenevinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Komisyon Toplantısı yapıldı. 

Düzenlenen komisyon toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Teftiş Birimi Sorumlusu Yakup Uğurluay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Yaylacı, Şube Müdürü Ahmet Oflaz ile komisyonda görev alan okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

          Toplantıda, İlköğretim Okullarının kendi kayıt alanlarındaki öğrencilerin kayıtlarının yapılması, kayıt alanı dışındaki öğrenci kayıtlarının yapılmaması yönünde alınacak tedbirler, İlköğretim ve Ortaöğretim kademesinde yaşanan devamsızlıkların nedenleri ve alınması gereken tedbirler, Destekleme ve Yetiştirme kurslarında yaşanan sorunlar ve alınması gereken tedbirler ve bunlara yönelik hangi çalışmaların yapılması gerektiği konuşuldu. 

Katılımcıların hepsinin konu hakkındaki görüşleri alındı. Toplantıya katılan tüm katılımcıların öneriler üzerine fikri alınarak İlimizde yapılması gereken çalışmalar tespit edildi. Bu önerilerin tüm ilçelere ve okullara gönderileceği ve yıl boyunca alınan kararların takibinin yapılacağı ifade edildi. 

             Toplantı sonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar katılımcılara teşekkür etti. 

 

08-11-2017

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.