ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Arasında Protokol İmzalandı

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adana İl Temsilciliği işbirliği ile Ortaokullarda Medeniyet ve Düşünce Kulüplerinin kurulması ve İstiklâl Marşı´nın Kabulünün Yıldönümüne ithaf olunan , lise öğrencilerimizin arasında düzenlenecek kompozisyon yarışması için protokol imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Arasında Protokol İmzalandı

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü veTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Arasında Protokol İmzalandı 

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA Adana İl Temsilciliği işbirliği ile Ortaokullarda Medeniyet ve Düşünce Kulüplerinin kurulması ve İstiklâl Marşı´nın Kabulünün Yıldönümüne ithaf olunan, lise öğrencilerimizin arasında düzenlenecek kompozisyon yarışması için protokol imzalandı. 

Düzenlenen Protokol Töreni kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar´a Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA Genel Merkez Başkan Yardımcıları; Rabiya Kazak, Serra Kepçeler, TÜGVA Adana İl Temsilcisi Gürkan Özkaynak ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ziyarette bulundular.

Vakıf yöneticileri; gençlik, eğitimde vakıflar nezdinde yapılabilecek çalışmalar ve bundan sonra TÜGVA´ nın yapacağı çalışmalarda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılabilecek işbirlikleri hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, TÜGVA Adana İl Temsilciliğinin faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek bundan sonraki çalışmalarda TÜGVA Adana´ya başarılar diledi. 

Ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar ve Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA İl Temsilciliği arasında protokol imzalandı. 

Protokol İmza Töreni, TÜGVA’nın İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a plaket taktim etmesiyle sona erdi.

18-02-201618-02-201618-02-201618-02-201618-02-201618-02-201618-02-2016

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.