ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AKPINAR KARATAŞ İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR Karataş İlçemizi ziyaret edip incelemelerde bulundu.               Karataş İlçe Milli Eğitim Müdürü Semender Karabulut ve şube müdürleri tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz,  kurum birimlerini tek tek ziyaret ettikten sonra Karataş Bağımsız Anaokulunun hazırladığı etkinliğe katıldı.
 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AKPINAR KARATAŞ İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AKPINAR KARATAŞ İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU 

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR Karataş İlçemizi ziyaret edip incelemelerde bulundu.

            Karataş İlçe Milli Eğitim Müdürü Semender Karabulut ve şube müdürleri tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz,  kurum birimlerini tek tek ziyaret ettikten sonra Karataş Bağımsız Anaokulunun hazırladığı etkinliğe katıldı.

            Anaokulundaki etkinlikten sonra Karataş Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret eden heyete,  öğrenciler küçük bir gösteri sundu.

Okul ziyaretinin ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne devredilen Jandarmaya ait Eski Gazino Binasının son durumunu yerinde inceleyen İl Müdürümüz, çalışmaların hızlandırılması ve sonuca ulaştırılması için gerekli yerlere talimatlar verdi.

            Daha sonra Karataş Proje Ekibinin planladığı ve çevre kirliliğine dikkat çekmek için yapılan “Temiz Okul, Temiz Çevre ve Mutlu Çocuklar “ Projesinin startını veren AKPINAR, projeye katılan öğrenciler ve velilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

            Karataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü ‘nün hazırladığı serginin de açılışını yapan İl Müdürümüz, burada yaptığı konuşmada, eğitim konusunda yapılan son çalışmalar, önümüzdeki dönemlere ait planlamalar ve ilimizin eğitim konusunda gerçekleştirdiği gelişim hakkında bilgi verdi.   

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR, ayrıca Karataş ilçemizde yeni yapılan ve önümüzdeki öğretim yılında faaliyete girecek olan Anadolu Öğretmen Lisesi binasında da incelemelerde bulundu.

            Bahçe İlk ve Ortaokulunda ziyaret ve incelemelerde bulunan Akpınar, Atatürk İlkokulunu da ziyaret ederek burada eğitim gören Suriyeli öğrenciler ve velileriyle bir araya geldi. Suriyeli velilerle sohbet eden İl Müdürümüz, “ Eğitim konusunda her zaman, türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Sizin çocuklarınızın eğitimi bizim için önemli.” dedi.

            Okul ziyaretlerinden sonra Karataş Kaymakamı Durmuş GENÇER’i ziyarette eden  İl Milli Eğitim Müdürümüz  Turan AKPINAR; Karataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesinin  ardından İmam Hatip  ve Mehmet Akif Ortaokulu’nda da incelemelerde bulundu.

            Karataş ilçesine yaptığı inceleme ziyaretini, müdürlüğümüze devredilen eski askerlik şubesi binasını inceleyerek bitiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR İlçe Milli Eğitim Müdürü Semender KARABULUT’ a teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

22-05-201722-05-201722-05-201722-05-2017

   

 

    

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.