ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Seyhan İlçesi İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek, incelemelerde bulunarak, okulun yeni eğitim-öğretim dönemine eksiksiz olarak hazırlanması için gerekli talimatları vermiştir.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Seyhan İlçesi İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek, incelemelerde bulunarak, okulun yeni eğitim-öğretim dönemine eksiksiz olarak hazırlanması için gerekli talimatları vermiştir.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/20111649_IMG-20180720-WA0008.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Seyhan İlçesi İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulunarak, okulun yeni eğitim-öğretim dönemine eksiksiz olarak hazırlanması için gerekli talimatları vermiştir.