ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Yüreğir İlçesi Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Yüreğir İlçesi Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_07/31164001_DSC_3046.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy İlimiz Yüreğir İlçesi Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu. Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç eşlik etti.