ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda görev yapan İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB) Uzmanlarıyla 2018 yılı Temmuz ayı değerlendirme toplantısına katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda görev yapan İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB) Uzmanlarıyla 2018 yılı Temmuz ayı değerlendirme toplantısına katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/26140850_DSC_2872.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda görev yapan İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB) Uzmanlarıyla 2018 yılı Temmuz ayı değerlendirme toplantısına katıldı.