ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy, Seyhan İlçesi Fatih Mehmet İlkokulunda ve bünyesindeki Geçici Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy, Seyhan İlçesi Fatih Mehmet İlkokulunda ve bünyesindeki Geçici Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2018_08/03124124_3d7d6175-8d0c-465b-9953-133c95b428ea.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy, Seyhan İlçesi Fatih Mehmet İlkokulunda ve bünyesindeki Geçici Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu. Kurumda hazır bulunan idareci, öğretmen ve öğrencilerle biraraya gelip görüş alışverişinde bulundu.