ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy´nun Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy´nun Kurban Bayramı Mesajı

Yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığı, milli ve manevi değerlerimizin en canlı ve en güzel  şekilde yaşandığı bir kurban Bayramı’na daha birlik ve beraberlik içinde kavuşmanın mutluluğunu ve coşkusunu yaşıyoruz. Bayramlar, her türlü insani ve ahlaki değerin yeniden yeşertildiği, milli ve manevi değerlerin  en yoğun yaşandığı müstesna  günlerdir.

Bu müstesna günlerin tüm Müslümanlar için bir ve beraber olmanın vesilesi olmasını diliyorum.  Ülkemiz ve tüm İslam alemi üzerinde oynanan oyunlar bu bayram günlerinde daha da güçlenen bir olmanın, iri olmanın diri olmanın sayesinde bozulacak, yok olacak ve  amacına ulaşamayacaktır. Kurban Bayramı vesilesiyle devletimizin bekası  ve bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet duygularımızla acil şifalar diliyorum.

Kurban Bayramı´nın tüm milletimiz ve İslam alemi için mutluluk ve esenlikler getirmesi dileklerimle bayramınız mübarek olsun.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.