ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun´un 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun´un 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun´un 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

Eğitim, beşikten mezara, hayat boyu devam eden, en iyiyi en güzeli en doğru olanı aradığımız kutlu bir yolculuktur. Yediden yetmişe hep birlikte yürüdüğümüz bu kutlu yolda yeni bir yıla başlamanın coşkusu ve heyecanı içindeyiz. Bütün öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin 2018-2019 eğitim öğretim yılını kutluyor, Hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Şu an büyük bir heyecanla gözlerimizin içine bakan,  törenin bitmesini sabırsızlıkla bekleyip siz değerli öğretmenlerimize bir an önce kavuşmak isteyen sevgili öğrencilerimizin, milli ve manevi değerlerine sahip, soru soran, düşünen, bilgiye nasıl ulaşacağını bilen bireyler olarak yetiştirmek en büyük hedeflerimizden biridir. Ülkemizin ileriye dönük  hedeflerini gerçekleştirerek çağdaş medeniyetler düzeyinin üstüne çıkma ufku ve hedefleri doğrultusunda çalışacak ve üretecek yeni nesiller sizin sayenizde yetişecektir. Bu meşakkatli yolda hepinize başarılar diliyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz

Sizleri gönülden seviyor ve sizlere güveniyoruz. Eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki başarılarınızın  devam edeceğine  inanıyor,   eğitim- öğretim hayatınızda  kendiniz, aileniz, memleketiniz, ülkeniz ve tüm insanlık için faydalı çalışmalara imza atmanızı bekliyoruz. 

Kıymetli Velilerimiz,

Hep birlikte mutlu yarınlar için çıktığımız eğitim yolculuğunda biz eğitimcilerin en önemli yardımcısı ve destekçisi siz değerli velilerimiz olacaktır. Büyük fedakarlıklarla büyüttüğünüz sevgili yavrularımızın geleceğe hazırlanmasında okul idareleri ve öğretmenlerimizle sürekli işbirliği içinde olacağınıza yürekten inanıyorum. Sizlere de yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. Biliyoruz ki eğitim evde başlıyor, okulda devam ediyor.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, eğitim camiamızın aziz neferlerini, bütün şehit ve gazilerimizi saygı ve şükranla yâd ediyor, eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.