ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun'un 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun'un 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile mücadeleden dolayı uzun zamandır uzak kaldığımız okullarımıza milletçe hep birlikte göstereceğimiz hassasiyet ile 21 Eylül'den itibaren kademeli ve kontrollü olarak devam edeceğiz. 21 Eylül'e kadar ise uzaktan eğitimle 2020-2021 eğitim-öğretim yılına başlıyoruz.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz Mart ayından bu yana ülkemizde sağlık çalışanları ile beraber en çok fedakârlıkta bulunan, en ön saflarda emek veren, gerek üretimde gerek vefa destek gruplarında yer alan, uzaktan eğitim sürecinde geleceğimizin teminatı çocuklarımız için hiç durmadan canla başla çalışan siz meslektaşlarıma tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Okullarımızda "okulum temiz" çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Okullarımızı sizlerin gelişinize hazırlarken sizlerin de maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymanızın bizim için değerli olan siz öğretmenlerimizi koruyacağını bir meslektaşınız olarak bir kez daha söylemekte fayda görüyorum. İnşallah okullarımızı güvenle ve birlikte açacağız.

 

Sizlere, Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un, Valimiz Sayın Süleyman Elban'ın selamlarını iletmek istiyorum. Sizlerin her zaman yanınızda olduklarını ifade ettiler.

 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2020-2021 eğitim öğretim yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimiz başta olmak üzere tüm milletimize hayırlar getirmesini diliyor; daha sağlıklı bir dünyada, çok özlediğimiz okul bahçelerimizde ve sınıflarımızda buluşmayı diliyorum. 

 

                                                                                                                                                             Veysel DURGUN

                                                                                                                                                Adana İl Milli Eğitim Müdürü

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.