ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun'un Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun'un Ramazan Bayramı Mesajı

 Bayramlar, bizi biz yapan hasletlerimizi pekiştirdiğimiz, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı duygu ve düşüncelerle buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik iklimini derinden teneffüs ettiğimiz zamanlardır.

 

İçinde bulunduğumuz salgın sürecinde bu sene her zamankinden farklı bir bayram yaşayacağız. Ailelerimizle, sevdiklerinmizle, eş, dost, akraba, komşularımızla bir araya gelemiyoruz. Yine de her bayram olduğu gibi bu bayramda da dargınlıkların bittiği, gönül kapılarının açıldığı, aramıza koyduğumuz mesafelerin kaybolarak şefkat ve merhamet ellerimizin birbirine uzandığı bir bayram temenni ediyorum.

 

Başta eğitim camiamızın çok değerli mensupları olmak üzere, kıymetli velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin "Ramazan Bayramı"nı kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk, huzur ve en önemlisi sağlık getirmesini diler, özlediğimiz bayramlara bir an önce kavuşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Veysel DURGUN

                                                                                                                                                                         İl Milli Eğitim Müdürü

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.