ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK; "PIKTES Sosyal Uyum Etkinlikleri - 2" kapsamında öğrencilerimiz ile bir araya geldi...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK;](/meb_iys_dosyalar/2022_04/12122951_FPHYK_uXIAY2F5b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, İl Müdür Yardımcımız Sayın Erdal SEVİM , İl Şube Müdürümüz Sayın Selçuk TAŞYÜREK ile birlikte , "PIKTES Sosyal Uyum Etkinlikleri - 2" Kapsamında 714 Yabancı Uyruklu Öğrenci, 714 Türk Öğrenci ve 110 katılımcı ile sinema etkinliği akabinde Nezihe Yalvaç MTAL salonunda düzenlenen yemek ikramı etkinliğine katıldı.