ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TURAN AKPINAR´ IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TURAN AKPINAR´ IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bütün aylardan hayırlı olan Mübarek Ramazan ayını uğurladığımız  bugün, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın da huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

  Kardeşliği, sevgiyi, komşuluğu, saygıyı pekiştirmemiz için büyük bir fırsat olan bayramlarımız, Yüce Allah’ın bizlere gönderdiği kutsal armağanlardır. Bu kutsal armağanın kıymetini bilmeli, bu güzel bayram günlerini hakkıyla yaşamalıyız.

  Bu mübarek günler vesilesi ile kırgınlıkların, savaşların son bulmasını; kardeşliğin, sevginin İslam’ın bütün topraklarında yeşermesini; tüm dünya insanlarının huzura ve barışa kavuşmasını diliyorum.

 

  Bütün İslam Alemi’nin, Ramazan Bayramı’nı kutluyor,  Milli Eğitimin tüm çalışanlarına, öğrencilerimize ve velilerimize sevdikleriyle geçirecekleri sağlıklı, huzurlu nice bayramlar diliyorum.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.