ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Pozantı İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Pozantı İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret  Ederek İncelemelerde Bulundu.

 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Pozantı İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret  Ederek İncelemelerde Bulundu 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Pozantı İlçesinin Eğitim Öğretim durumunu yerinde görüp değerlendirmek üzere ziyaret ederek, idareci, öğretmen ve öğrencilerle görüş alışverişinde bulundu. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar önce Pozantı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni binasında İlçe Müdürü Hüdaverdi YILDIZ´la ilçenin eğitimle genel durumunu görüştü. Ardından Pozantı Kaymakamı Taner Tengir’i makamında ziyaret etti. İlçenin sosyal, ekonomik ve kültürel durumuyla ilgili bilgiler alan Akpınar,  Pozantı ilçesinin fiziki şartları ve eğitim öğretim başarısıyla yakından ilgilendi. 

Akpınar, okul müdürleri ile bir araya gelerek ilçe eğitiminin daha iyi bir seviyeye ulaşması için yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. İlçe de bulunan Pozantı Ortaokulu, Pozantı İmam Hatip Ortaokulu, Kamışlı Fatih İlk/Ortaokulu ve Hamidiye İlkokulu’na ziyaretler gerçekleştirildi.

Ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, çocukların eğitiminde daha iyi istifade edebilmesi adına ne gibi çalışmalar yapıldığı hakkında bilgiler alarak değerlendirmelerde bulundu.  İlçenin taşımalı öğrenci durumu, öğretmen normu hakkında bilgi edinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, "Eğitim her şeyden önce fedakârlık ve gönüllülükle olur. Görüyorum ki ekip ruhu ile bunu başarmışsınız. Her birinizin fedakâr ve gayretli oluşu bizleri mutlu etti. Daima yanınızda olduğumuzu bilin, sizlere güveniyoruz.” diyerek tüm okul müdürlerine ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

29-03-201829-03-201829-03-201829-03-201829-03-2018

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.