ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz, "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle Seyhan Mehmet - Kamuran Tekin Özel Eğitim Uygulama Okulunda,Öğrenci ve öğretmenlerimizin hazırladığı etkinliklere katıldı...
![İl Müdürümüz,](/meb_iys_dosyalar/2022_06/22125619_WhatsApp_Image_2022-05-10_at_21.45.04_9.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, İl Müdür Yardımcımız Sayın Murat SERT, İlçe Müdürümüz Sayın İzzettin AYDIN ve İl Şube Müdürümüz Sayın Erdal DENGE "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle Seyhan Mehmet - Kamuran Tekin Özel Eğitim Uygulama Okulunda, Öğrenci ve öğretmenlerimizin hazırladığı etkinliklere katıldı...