ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Karne Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Hasan TEVKE'nin Karne Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Saygıdeğer Meslektaşlarım;

 

Yarı yıl tatili, öğrencilerimizin ve bizlerin dinlenme ve kişisel gelişim fırsatlarını değerlendirebileceğimiz önemli bir ara dönemdir. Bu dönemde, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılım ile kitap okuma alışkanlıkları kazanmak, bizlerin bilişsel yeteneklerimizi artırma ve düşünsel derinlik kazanmamız açısından büyük öneme sahiptir.

 

Bu tatilde, okuma listelerinizi oluşturun ve bilgi dünyasına yeni bir pencere açma fırsatını değerlendirin.

 

Ayrıca, sosyal etkinliklere katılım, kültürel anlayışlarımızı zenginleştirir ve sosyal becerilerimizi güçlendirir. Bu dönemde sanatsal faaliyetler ve kültür etkinlikleri gibi etkinliklere katılarak sadece bilgi düzeylerimizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda geniş bir dünya görüşü edineceğiz.

 

Dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalar için tebrik ediyor, tatilinizi etkili ve verimli bir şekilde değerlendirerek yeni bir döneme daha hazırlıklı bir şekilde başlayacağınıza inanıyorum. 

İyi tatiller.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.