ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın KOÇAK'tan , Yüreğir Yukarı Çiçekli İlkokulu ve Yüreğir Solaklı Atatürk İlkokuluna Ziyaret...
![İl Müdürümüz Sayın KOÇAK'tan , Yüreğir Yukarı Çiçekli İlkokulu ve Yüreğir Solaklı Atatürk İlkokuluna Ziyaret...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/12122403_277357170_1116301512482073_6812657164810745224_n.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK; İl müdür yardımcılarımız Sayın Mustafa Necati KAMEROĞLU ve Sayın Murat SERT , Yüreğir İlçe Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK ile birlikte Yüreğir Yukarı Çiçekli İlkokulu ve Yüreğir Solaklı Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya geldi.