ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, Ceyhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Kimya Laboratuvarı açılışına katıldı...
![İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, Ceyhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Kimya Laboratuvarı açılışına katıldı...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/12115026_276133407_1113725562739668_7869523387436365225_n.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, İl Müdür Yardımcımız Sayın Erdal SEVİM, İl Müdür Yardımcımız Sayın Murat KOÇER, Ceyhan İlçe Müdürümüz Sayın Şahin BOZKURT ile birlikte ; Ceyhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Kimya Laboratuvarı açılışına katıldı. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.