ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK , Mesleki Eğitim Protokolü Çerçevesinde 7. PYK Toplantısına Katıldı...
![İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK , Mesleki Eğitim Protokolü Çerçevesinde 7. PYK Toplantısına Katıldı...](/meb_iys_dosyalar/2022_03/02170050_WhatsApp_Image_2022-03-02_at_09.35.53_2.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı ile TOBB-ETÜ arasında 26.02.2019 tarihinde imzalanan "Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü" kapsamında 7. Proje Yürütme Kurulu (PYK) toplantısı Adana MTAL'de gerçekleştirildi. Toplantıya Adana Ticaret Borsası Başkanı Sayın Şahin BİLGİÇ , Adana Sanayi Odası Başkanı Sayın Zeki KIVANÇ, Adana Ticaret Odası Başkanı Sayın Atila MENEVŞE , İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK ve İl Şube Müdürümüz Sayın Murat YÜKSEL 'in yanısıra PYK üyeleri katıldı.