ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK; Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Mekanizması Kurulması Projesi (ROMSİD) kapsamında, İlimizde bulunan çalışma ekibi ile bir araya geldi.
![İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK; Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Mekanizması Kurulması Projesi (ROMSİD) kapsamında, İlimizde bulunan çalışma ekibi ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/12124250_FPMvPdLXEAc2Kuz.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, İl Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa Necati KAMEROĞLU , İl Şube Müdürümüz Sayın Ahmet IŞIKLI ile birlikte; Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Mekanizması Kurulması Projesi (ROMSİD) kapsamında, İlimizde bulunan çalışma ekibi ile bir araya geldi.