ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlının annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
![İlimiz Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlının annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2018_08/01163945_39292585-ddc3-409d-9610-8c5c9c3a042f.jpg)
İlimiz Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı’nın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze törenine Milletvekilimiz Sayın Tamer Dağlı, Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kurum personelleri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.