ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kardeşlik Sınır Tanımaz
![Kardeşlik Sınır Tanımaz](/meb_iys_dosyalar/2017_11/08134834_MEM_3307.jpg)
Kardeşlik Sınır Tanımaz
Adana Valilik Makamının oluru ile “Fırat Kalkanı Operasyonu” sonucu Suriye’de güvenli bölge haline gelen Azez, Çobanbey, Cerablus, El-Bab ve çevresinde bulunan okulların eksikliklerini gidermek amacıyla başlatılan yardım kampanyası kapsamında 12700 adet öğrenci sırt çantası yaptırılarak 07/11/2017 tarihinde bu bölgedeki öğrencilere dağıtılmak üzere Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmiştir.