"Kurtuluşunun 100. Yılında 5 Ocak: Milli Bilinç, Milli Birlik ve Milli Mücadele Ruhu Sempozyumu"
![](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30010859_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Erdal SEVİM ve Sayın Ali Kahya DEMİRHAN;
5 Ocak Adana'nın kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında Adana Valiliği öncülüğünde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde düzenlenen "Kurtuluşunun 100. Yılında 5 Ocak: Milli Bilinç, Milli Birlik ve Milli Mücadele Ruhu Sempozyumu"na katıldı. Sarıçam Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesindeki programa merkez ilçelerimizden 17 proje okulu katıldı. Çukurova üniversitesinden 6 öğretim üyesi oturum başkanlıklarını yaptı.