ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liderlik Eğitim Programı Başladı

Liderlik Eğitim Programı Başladı

Müdürlüğümüzce hazırlanan "Geleceğe İz Bırak" projesi kapsamında Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde "Liderlik Eğitim Programı" Açılış Töreni düzenlendi. Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Veysel Durgun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile dört merkez ilçemizde görev yapan okul müdürlerimizin katıldığı program; saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun gerçekleştirdiği açılış konuşmasında geçtiğimiz eğitim öğretim yılı başında Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi tarafından ilimiz genelinde 'Eğitimin Niteliğinin Artırılması Çalışması' ile başlamış olan sürecin devamı niteliğinde olan bu eğitimlerin tüm okul liderlerine faydalı olması temennisinde bulundu.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş Liderlik Eğitim Programı'nı katılımcıların bilgi, beceri ve yeteneklerinin üst düzeye çıkarılması maksadıyla düzenlediklerini ve fevkalade önemsediklerini belirtti.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından "Liderlik Eğitim Programı"  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun tarafından verilen eğitimle devam etti.

 

20-01-202020-01-202020-01-202020-01-202020-01-202020-01-202020-01-202020-01-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dört gün boyunca devam edecek eğitimlerde SETA Vakfı Eğitim ve Sosyal Politikalar Araştırma Direktörü Prof. Dr. Atilla Arkan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden Doç. Dr. Bekir Gür, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Murat Özdemir, Çukurova Üniversitesinden Doç. Dr. Seyfi Özgüzel, Gazi Üniversitesinden Prof. Dr. Sabri Çelik, Ankara Üniversitesinden Doç. Dr. Şakir Çınkır, Çukurova Üniversitesinden Doç. Dr. Mustafa Günay, Fırat Üniversitesinden Prof. Dr. Zülfü Demirtaş ve Ankara Üniversitesinden Prof. Dr. Hasan Ünder yer alacak.

Program ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

20-01-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.