ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETVEKİLİ TAMER DAĞLI’DAN ADANA FEN LİSESİ’NE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ TAMER DAĞLI’DAN ADANA FEN LİSESİ’NE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ TAMER DAĞLI’DAN ADANA FEN LİSESİ’NE ZİYARET

 

Adana Milletvekili Tamer Dağlı Adana Valiliği´nin Koordinasyonunda yürütülen Güney Adana Kalkınma Programı ´İçimizden Biri Projesi´ kapsamında Adana Fen Lisesi´nde öğrencilerle buluştu. Sayın Milletvekili Tamer Dağlı’ya ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan Akpınar,  Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları Mehmet Çalışkan, Mustafa Necati Kameroğlu, Hayati Koca ve Seyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Üstün eşlik etti. Dağlı, çocuklara öğrencilik yıllarında yaşadıklarını anlatırken başarılı olmanın sırlarını da paylaştı.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Dağlı "Derslerde başarılı olmak istiyorsanız dersi derste dinleyin. Muhakkak not alın ve eve gidince tekrar edin. Muhakkak bir hedefiniz olmalı ve o hedef üzerine yoğunlaşıp hedefe doğru ilerlemelisiniz. Gününüzü sosyal medyada zaman harcayarak geçirmeyin. Zaman bir insanın en kıymetli hazinesidir. Sizler bu ülkenin geleceği olan gençlersiniz.  Merakınızı hiç kaybetmeyin. Hep merak edin, araştırın, öğrenin. Geleceğe adım atarken temeliniz sağlam olsun. Her zaman bilgiye aç olun. Şimdi siyaseti biz yapıyoruz, bizden sonra sizler gelecek, memleketi yöneteceksiniz" diye konuştu.

Program sonrasında öğrenciler Tamer Dağlı´ya sorularını da ilettiler. Keyifle geçen program sonunda Dağlı, öğrencileri Adanaspor maçına davet etti. Sayın milletvekili ile sohbet yapmanın mutluluğunu ileten öğrenciler ise Dağlı´ya yoğun ilgi gösterdiler.

               08-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-2018

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.