ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere sınav öncesi motivasyon ve başarı semineri

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonla lise öğrencilerine Psikolog Adil Maviş tarafından “Motivasyon ve Başarı” konulu seminer verildi.  
Öğrencilere sınav öncesi motivasyon ve başarı semineri

Öğrencilere sınav öncesi motivasyon ve başarı semineri

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonla lise öğrencilerine Psikolog Adil Maviş tarafından “Motivasyon ve Başarı” konulu seminer verildi.  Seyhan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminere Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Konuşmacı Adil Maviş öğrencilere sınav stresini azaltma, motivasyon sağlama, başarıyı artırma, dikkat yoğunlaştırma, ders çalışma yöntemleri, kendi kendine olumlu telkin konularının püf noktalarını uygulamalı olarak anlattı.

Psikolog Adil Maviş seminerin sonunda, öğrencilerin sorduğu soruları yanıtladı.

 


DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.