ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

Atama tebliği yazısı için tıklayınız.

17/04/2023 tarihinden itibaren İl Millî Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılabilecektir.

 

 

Adaylardan İstenilecek Belgeler; 

7201 sayılı Tebligat Kanunu çerçevesinde tebligat yapılmak suretiyle adaylardan istenecek belgeler; 

1-2023/4 Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç belgesi. 

2- 2022 KPSS sonuç belgesi. 

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 30.03.2023 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları Gerekmektedir)  (e-Devlet'ten Barkodlu)

4- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge. (e-Devlet'ten Barkodlu)

5- Sağlık raporu (mesleğin ifasına engel olacak bir akıl hastalığı bulunmadığına ilişkin, "Sağlık bakımından mühendis, avukat, hemşire, diyetisyen ve büro personeli olarak çalışmasına engel hali bulunmamaktadır." ibareli sağlık kurumlarından alınacak rapor. Aile hekiminden alınacak raporlar geçerli değildir.)

6- Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf. 

7- Mal bildirimi. (indir)

8- Askerlik Belgesi (e-Devlet'ten Barkodlu)

(Adaylardan askerlik hizmetini ifa edenler ya da edecek olanlar, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın "Yeniden Hizmete Alınma" başlıklı Ek-1 maddesi hükmü çerçevesinde görev yapacakları/yaptıkları kurumuna yazılı talepte bulunmaları hâlinde pozisyonları saklı tutulur.) 

9- Nüfus cüzdanı ve fotokopisi.

10- SGK Hizmet Dökümü (e-Devlet üzerinden, SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi, Tüm SGK Hizmet dökümü Belgesi, Barkodlu Belge Oluştur Sekmesinden çıktısı alınacaktır.)

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.