ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARIÇAM HALK EĞİTİM MERKEZİ YENİ BİNASINDA VE YILSONU SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Sarıçam Halk Eğitim Merkezi yeni binasındaki yılsonu sergisinin açılışına Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyhan Çelik ve Sarıçam halkı katıldı.
SARIÇAM HALK EĞİTİM MERKEZİ  YENİ BİNASINDA VE YILSONU SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

 

 

 

SARIÇAM HALK EĞİTİM MERKEZİ

 YENİ BİNASINDA VE YILSONU SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

 

Sarıçam Halk Eğitim Merkezi yeni binasındaki yılsonu sergisinin açılışına Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyhan Çelik ve Sarıçam halkı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, “Desteklerini sürdürdüğümüz bu çalışmaları daha da üst düzeye çıkartmak için üstümüze düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu tür faaliyetlerin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. 1 yıl boyunca çalışıyor, emek veriyorsunuz ve bu çalışmaların sonucunda bütün birikiminizi senede 1 gün sergiliyorsunuz.  Bugün sizin için son derece duygulu ve anlamlı olmalı.  Sarıçam Halk Eğitim Merkezimizin bütün çalışanlarına ve kursiyerlerine, yılsonu sergisinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Halk Eğitim Merkezimizin yeni binasının,  Sarıçam halkına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından serginin açılış kurdelesi törene katılanlar tarafından birlikte kesildi.

Serginin açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, yaygın eğitimin halkın eğitimi ve meslek edinmedeki önemini vurguladı. “Burada sergilenen ürünler, el emeği göz nuru ürünlerdir. Bu nedenle çok kıymetliler, ayrıca bu ürünlerde Anadolumuzun zengin kültürüne, halkımızın ince zevkine tanık oluyoruz.” dedi.

 Halk Eğitim Merkezinin Sarıçam halkına hayırlı olmasını dileyen Akpınar, “Sergide emeği geçen herkese ve sergi açılışında bizleri yalnız bırakmayan Sarıçam Kaymakamı Sayın Ali Murat Kayhan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 Sergi stantlarını tek tek inceleyen Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

 

 Sergide yer alan, Halk Eğitim Merkezi öğrencilerinin yaptığı el emeği göz nuru ürünler  protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.26-05-201726-05-201726-05-201726-05-201726-05-201726-05-201726-05-2017

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.