ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar?ı Makamında Kabul Etti

Ziyaret sırasında, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’a başarılar dileyen Sayın Valimiz Mustafa Büyük, tüm kamu hizmetlerinde olduğu gibi eğitim ve öğretim alanında da Adana’da en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacaklarını söyledi
Sayın Valimiz Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar?ı Makamında Kabul Etti

Sayın Valimiz Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’ı Makamında Kabul Etti

Milli Eğitim Müdürlükleri Kararnamesi´yle Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Turan Akpınar, göreve başlamasının ardından Sayın Valimiz Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’a başarılar dileyen Sayın Valimiz Mustafa Büyük, tüm kamu hizmetlerinde olduğu gibi eğitim ve öğretim alanında da Adana’da en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacaklarını söyledi.

Sayın Valimiz Mustafa Büyük konuşmasının devamında “Nüfus yoğunluğu ile orantılı olarak öğrenci sayımızın önemli rakamlara ulaştığı Adana ilimizde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte, eğitim ve öğretimdeki başarı çıtasını çok daha yükseklere taşımak için çalışacağız. Okul ve derslik sayısını arttırmak başta olmak üzere, eksiklikleri gidermek, öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin yeni eğitim ve öğretim yılında rahat ve huzurlu bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerini sağlamak konusunda tüm gayreti göstereceğiz” diye konuştu. 

Ziyaret günün anısına fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

Sayın Valimiz Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınarı Makamında Kabul Etti

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.