ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SERGİ ve KONFERANS
![SERGİ ve KONFERANS](/meb_iys_dosyalar/2021_11/23160200_25fe47d0-dd1b-43d9-b632-c75ff2256de7.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen "Öğretmenlerin Objektifinden Fotoğraf Sergisi" Sarıçam Evliya Çelebi MTAL Çok Amaçlı Salonu fuayesinde açıldı. Serginin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Ar-Ge Kalite ve İzleme Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK'ün gerçekleştirdiği konferans ile programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerimiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı.