ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcıları Cengiz Horozoğlu ile Durmuş Gençer İl Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Ettiler

Vali Yardımcılarımız, ziyaretin sonunda göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı Müdürümüz Turan Akpınar’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Vali Yardımcıları Cengiz Horozoğlu ile Durmuş Gençer  İl Milli Eğitim Müdürümüzü  Makamında Ziyaret Ettiler

Vali Yardımcıları Cengiz Horozoğlu ile Durmuş Gençer  İl Milli Eğitim Müdürümüzü  Makamında Ziyaret Ettiler

 

Vali Yardımcılarımız Cengiz Horozoğlu ile Durmuş Gençer, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde görevine yeni başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüze hayırlı olsun dileklerinde de bulunan Vali Yardımcılarımız, ilimizde eğitim kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalarda destek olacaklarını ifade ettiler.

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdürümüz Turan Akpınar, Adana’daki eğitim profilini her geçen gün daha iyi noktalara taşımak için mesai arkadaşlarıyla yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirterek, başta eğitim olmak üzere birçok alanda önemli potansiyele sahip bir ilde görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Vali Yardımcılarımız, ziyaretin sonunda göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı Müdürümüz Turan Akpınar’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Yardımcılarımız Cengiz Horozoğlu ile Durmuş Gençer, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınarı makamında ziyaret etti

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.