ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Mustafa Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy Suriyeli öğrencilerin düzenlediği "Gönülden Dile Kültür Sanat " etkinliğine katıldılar.
![Vali Yardımcımız Mustafa Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy Suriyeli öğrencilerin düzenlediği "Gönülden Dile Kültür Sanat " etkinliğine katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/14154821_manYet.jpg)
Vali Yardımcımız Mustafa Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy Şehit Yunus Uğur Ortaokulu konferans salonunda suriyeli öğrencilerin düzenlediği "Gönülden Dile Kültür Sanat " etkinliğine katıldılar.