ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖNETİCİ BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
![YÖNETİCİ BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2021_12/09175649_DSC_2185.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, hafta boyunca düzenlenen ayrı ayrı oturumlarda ilimizde görev yapan okul / kurum müdürleri ve müdür yardımcıları ile bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK, sohbet havasında geçen buluşmalarda "Tanışmak, tanımak; Nasıl bir Millî Eğitim Müdürlüğü?; Beklentilerimiz" konuları üzerine konuştu.